EXL1V0606-8R2-R
DigiKeyn tuotenumero
283-EXL1V0606-8R2-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-EXL1V0606-8R2-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-EXL1V0606-8R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EXL1V0606-8R2-R
Kuvaus
FIXED IND 8.2UH 8A 24.8 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.2 µH Suojattu Valettu Induktori 8 A 24,8mOhm maks. Epästandardi
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
24,8mOhm maks.
Sarja
Taajuus - itseresonoiva
14MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,283" pit. x 0,272" lev. (7,20mm x 6,90mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Päätuotenumero
Virta - saturaatio (Isat)
8A