ECMS1V1306-701-R
DigiKeyn tuotenumero
283-ECMS1V1306-701-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-ECMS1V1306-701-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-ECMS1V1306-701-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ECMS1V1306-701-R
Kuvaus
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
8A
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
6mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,425" lev. (12,50mm x 10,80mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,252" (6,40mm)
Impedanssi taajuudella
700 Ohms @ 100 MHz