DRA73-101-R
DigiKeyn tuotenumero
283-DRA73-101-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-DRA73-101-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRA73-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRA73-101-R
Kuvaus
FIXED IND 100UH 682MA 609 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 682 mA 609mOhm Epästandardi
EDA/CAD-mallit
DRA73-101-R -mallit
DC-resistanssi (DCR)
609mOhm
Toimintalämpötila
-40°C – 165°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,299" pit. x 0,299" lev. (7,60mm x 7,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,140" (3,55mm)
Virta - saturaatio (Isat)
763mA