DR125-151-R
DigiKeyn tuotenumero
283-DR125-151-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-DR125-151-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DR125-151-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DR125-151-R
Kuvaus
FIXED IND 150UH 1.48A 248 MOHM
Tarkka kuvaus
150 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 1.48 A 248mOhm Epästandardi
EDA/CAD-mallit
DR125-151-R -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
1,81A
DC-resistanssi (DCR)
248mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)