DR124-180-R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Pulse Electronics
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Bourns Inc.
Varastossa: 1 207
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Pulse Electronics
18 µH Suojattu Rumpuydin, johdosta kierretty Induktori 3.4 A 56,4mOhm maks. Epästandardi
DR124-180-R
DigiKeyn tuotenumero
283-DR124-180-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DR124-180-R
Kuvaus
FIXED IND 18UH 3.4A 56.4 MOHM
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
DR124-180-R -mallit
Kategoria
Virta - saturaatio (Isat)
4,32A
Valm.
Suojakuori
Suojattu
Sarja
DC-resistanssi (DCR)
56,4mOhm maks.
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Rumpuydin, johdosta kierretty
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Epästandardi
Induktanssi
Koko/mitat
0,492" pit. x 0,492" lev. (12,50mm x 12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,177" (4,50mm)