BK1/S500-1.25-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3283-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK1/S500-1.25-R
Kuvaus
FUSE GLASS 1.25A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.25 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
35A
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
0.84
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
BSI, CCC, CSA, cULus, IMQ, SEMKO, VDE
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.096 Ohms