BK1/GMC-10-R
DigiKeyn tuotenumero
283-BK1/GMC-10-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK1/GMC-10-R
Kuvaus
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 A 125 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
125 V
Valm.
Vasteaika
Keskinopea palaminen
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200A
Sulamisen I²t
300.0
Hyväksyjä
MITI, UR
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.007 Ohms