BK1/GMA-500-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 3 292
Tekniset tiedot
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Samankaltainen
Varastossa: 313
500 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK1/GMA-500-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3263-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK1/GMA-500-R
Kuvaus
FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
Pakkaustapa
Pussi
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
35A
Sulamisen I²t
0.15
Hyväksyjä
CSA, PSE, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.454 Ohms