BK1/GMA-250-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3262-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK1/GMA-250-R
Kuvaus
FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
250 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
Pakkaustapa
Pussi
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
35A
Sulamisen I²t
0.018
Hyväksyjä
CSA, PSE, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
1.735 Ohms