BK1/ABC-15AX-R
DigiKeyn tuotenumero
283-BK1/ABC-15AX-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK1/ABC-15AX-R
Kuvaus
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15 A 250 V AC 125 V DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
750A AC, 10kA DC
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
200.2
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
CSA, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.00553 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V