BK/MDL-12-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2739-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/MDL-12-R
Kuvaus
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
Tarkka kuvaus
12 A 32 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Jänniteluokitus – AC
32 V
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)