BK/MDL-10-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2736-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/MDL-10-R
Kuvaus
FUSE GLASS 10A 32VAC 3AB 3AG
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 A 32 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
32 V
Valm.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
1kA
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
64.4
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.01 Ohms