BK/GMD-1.5-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2914-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/GMD-1.5-R
Kuvaus
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Tarkka kuvaus
1.5 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
Valm.
Vasteaika
Hidas
100A
Sulamisen I²t
25.0
Hyväksyjä
CSA, PSE/JET, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.158 Ohms