BK/GMA-125-R on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 18
Tekniset tiedot
Suora
Littelfuse Inc.
Varastossa: 2 262
Tekniset tiedot
Varastossa: 0
Samankaltainen
125 mA 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/GMA-125-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2883-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/GMA-125-R
Kuvaus
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
35A
Sulamisen I²t
0.0024
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
4.895 Ohms