BK/GMA-10-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2835-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/GMA-10-R
Kuvaus
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 A 125 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
125 V
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Irtotavara
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200A
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
280.0
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
CSA, PSE, UL
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.006 Ohms