BK/GMA-1.5-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2834-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/GMA-1.5-R
Kuvaus
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 5mm x 20mm
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
100A
Sulamisen I²t
1.6
Koko/mitat
0,205" halk. x 0,787" pit. (5,20mm x 20,00mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.09 Ohms