BK/AGC-12-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2881-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/AGC-12-R
Kuvaus
FUSE GLASS 12A 32VAC 3AB 3AG
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 A 32 V AC DC-sulake Patruuna, Lasi Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Vasteaika
Nopea
Valm.
Pakkaus / kotelo
Sarja
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
1kA
Pakkaustapa
Irtotavara
Sulamisen I²t
696.96
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CSA, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sulakkeen tyyppi
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.006 Ohms
Jänniteluokitus – AC
32 V