BK/ABC-30-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2614-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/ABC-30-R
Kuvaus
FUSE CERM 30A 250VAC 125VDC 3AB
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 A 250 V AC 125 V DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
200A AC, 400A DC
Sulamisen I²t
1429.0
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
DC-resistanssi kylmänä
0.002225 Ohms
Jänniteluokitus – AC
250 V