BK/ABC-18-R
DigiKeyn tuotenumero
283-3020-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/ABC-18-R
Kuvaus
FUSE CERAMIC 18A 250VAC 3AB 3AG
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18 A 250 V AC DC-sulake Patruuna, Keraaminen Vaatii pidikkeen 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
250 V
400A
Sulamisen I²t
400.0
Koko/mitat
0,250" halk. x 1,250" pit. (6,35mm x 31,75mm)