B1010-2R5155-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2779-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B1010-2R5155-R
Kuvaus
CAP 1.5F -20% +80% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.5 F (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 300mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1.5 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,583" (14,80mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
300mOhm @ 1kHz