B0510-2R5224-R
DigiKeyn tuotenumero
283-B0510-2R5224-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
B0510-2R5224-R
Kuvaus
CAP 220MF -20% +80% 2.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 mF (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 2Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,079" (2,00mm)
Kapasitanssi
220 mF
Koko/mitat
0,217" halk. (5,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,472" (12,00mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
2Ohm @ 1kHz