A0820-2R5474-R on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 10 837
Tekniset tiedot
470 mF (EDLC) superkondensaattorit 2.5 V Säteittäinen, Purkki 150mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
A0820-2R5474-R
DigiKeyn tuotenumero
283-2771-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A0820-2R5474-R
Kuvaus
CAP 470MF -20% +80% 2.5V T/H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Vanhentunut
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
470 mF
Koko/mitat
0,335" halk. (8,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,827" (21,00mm)
Jännite – nimellinen
2.5 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
150mOhm @ 1kHz