1025HC40-RTR
DigiKeyn tuotenumero
283-1025HC40-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
283-1025HC40-RTRCT-ND - Cut Tape (CT)
283-1025HC40-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1025HC40-RTR
Kuvaus
FUSE BRD MT 40A 250VAC 72VDC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
40 A 250 V AC 72 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2-SMD, neliöpäätylohko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
1025HC40-RTR -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
300A AC, 500A DC
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
400.0
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Hyväksyjä
cURus
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,177" halk. x 0,488" pit. (4,50mm x 12,40mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
DC-resistanssi kylmänä
0.0013 Ohms