1025HC30-RTR
DigiKeyn tuotenumero
283-4680-2-ND - Rullattu teippi (TR)
283-4680-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4680-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1025HC30-RTR
Kuvaus
FUSE BRD MT 30A 250VAC 72VDC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
30 A 250 V AC 72 V DC-sulake Levyn kannatin (ei patruunatyyppiset) Kiinnitys pintaan 2-SMD, neliöpäätylohko
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
Valm.
Vasteaika
Nopea
Sarja
Pakkaus / kotelo
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
100A AC, 500A DC
Osan tila
Aktiivinen
Sulamisen I²t
112.0
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Hyväksyjä
cURus, PSE
Sulakkeen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,124" halk. x 0,394" pit. (3,15mm x 10,00mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
DC-resistanssi kylmänä
0.0017 Ohms