BK/GMT-10A
DigiKeyn tuotenumero
283-2065-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BK/GMT-10A
Kuvaus
FUSE INDICATING 10A 125VAC/60VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10A 125VAC AC 60VDC DC-sulake Ilmaisimella varustettu varoke Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
60VDC
Valmistaja
Eaton - Bussmann Electrical Division
Vasteaika
Nopea
Sarja
Sovellukset
Telekommunikaatio
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Ilmaiseva
Hyväksyjä
UR
300A AC, 450A DC
Sulakkeen tyyppi
Ilmaisimella varustettu varoke
Pakkaus / kotelo
Hälytyksen ilmaisin
Virtaluokitus (ampeeria)
10A
Koko/mitat
0,688" pit. x 0,127" lev. x 0,810" kork. (17,48mm x 3,23mm x 20,57mm)
Jänniteluokitus – AC
125VAC