TS20100F070S
TS20100F070S
How Many Poles do you need?
TS20100F070S
DigiKeyn tuotenumero
EG4686TR-ND - Rullattu teippi (TR)
EG4686CT-ND - Cut Tape (CT)
EG4686DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TS20100F070S
Kuvaus
SWITCH SNP ACT SPST-NO 0.1A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPST-NO Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TS20100F070S -mallit
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Pyöreä (työntötappi)
Valmistaja
E-Switch
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Sarja
Terminointityyppi
SMD (SMT) -juotospinta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Käyttövoima
70gf
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöasento
0,130" (3,3mm)
Piiri
SPST-NO
Esiliike
0,008" (0,2mm)
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Mekaaninen käyttöikä
3000000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
100mA (AC/DC)
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Jänniteluokitus – AC
125 V
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – DC
48 V