TL3145AF350QJ
DigiKeyn tuotenumero
141-TL3145AF350QJTR-ND - Rullattu teippi (TR)
141-TL3145AF350QJCT-ND - Cut Tape (CT)
141-TL3145AF350QJDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TL3145AF350QJ
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TL3145AF350QJ -mallit
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
J-johto
Sarja
Ulkomitat
6,45mm x 6,45mm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
350gf
Piiri
SPST-NO
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,15mm
Aktuaattorityyppi
Standardi
Mekaaninen käyttöikä
3000000 sykliä
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
3,50mm