TL1105EF250Q7.3RED
TL1105EF250Q7.3RED
Additional Requirements for Selecting a Switch
TL1105EF250Q7.3RED
DigiKeyn tuotenumero
EG1832-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TL1105EF250Q7.3RED
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TL1105EF250Q7.3RED -mallit
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Sarja
Ulkomitat
6,00mm x 6,00mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
250gf
Piiri
SPST-NO
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Aktuaattorin materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Kytkimen liike
0,25mm
Aktuaattorityyppi
Standardi
Mekaaninen käyttöikä
100000 sykliä
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
7,30mm