RP8100B1M1CEBLKBLKNIL
RP8100B1M1CEBLKBLKNIL
Additional Requirements for Selecting a Switch
RP8100B1M1CEBLKBLKNIL
DigiKeyn tuotenumero
EG4569-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RP8100B1M1CEBLKBLKNIL
Kuvaus
SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet SPST-NO Standardi Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RP8100B1M1CEBLKBLKNIL -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
50 V
Valm.
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Painike
Sarja
Aktuaattorin merkintä
Ei merkintää
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri - aktuaattori/suojus
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Tyyppi
Standardi
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 13,60mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Sähköinen käyttöikä
500000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
125mA (AC), 100mA (DC)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
125 V