RB145E1100
RB145E1100
Additional Requirements for Selecting a Switch
RB145E1100
DigiKeyn tuotenumero
EG4748-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RB145E1100
Kuvaus
SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Keinuvipukytkimet SPDT 16A (AC) 125 V Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RB145E1100 -mallit
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Kovera (kaareva)
Valm.
Väri - aktuaattori/suojus
Musta
Sarja
Aktuaattorin merkintä
Ei merkintää
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin aukon mitat
Suorakulmainen - 30,00mm x 11,00mm
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Pikakiinnike
Toimintalämpötila
-20°C – 65°C
Piiri
Hyväksyjä
cULus
Kytkimen toiminto
Sähköinen käyttöikä
10000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
Päätuotenumero
Jänniteluokitus – AC
125 V