PVL19FLS11
PVL19FLS11
How Many Poles do you need?
PVL19FLS11
DigiKeyn tuotenumero
EG5382-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PVL19FLS11
Kuvaus
LED PNL IND RED CLR 10MM QUICK
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Punainen Kirkas 1,8V 20mA Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
EDA/CAD-mallit
PVL19FLS11 -mallit
Kategoria
Jännite
1,8V
Virta
20mA
Paneelin aukon mitat
0,76" (19,30mm)
Linssin koko
10,00mm halk.
Pyöreä, tasainen yläosa
Lampun väri
Punainen
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)