PVL12FW145
PVL12FW145
PVL12FW145
DigiKeyn tuotenumero
141-PVL12FW145-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PVL12FW145
Kuvaus
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin 24V 2mA – 20mA Johdot - 5,9" (150,00mm)
EDA/CAD-mallit
PVL12FW145 -mallit
Kategoria
Jännite
24V
Virta
2mA – 20mA
Paneelin aukon mitat
0,472" (12,00mm)
Linssin koko
8,00mm halk.
Pyöreä, tasainen yläosa
Linssin väri
Sininen
Terminointityyppi
Johdot - 5,9" (150,00mm)