PVL10FWS14
PVL10FWS14
PVL10FWS14
DigiKeyn tuotenumero
141-PVL10FWS14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PVL10FWS14
Kuvaus
LED PNL IND 5MM WIRE LEADS
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin 12V 2mA – 20mA Johdot - 5,9" (150,00mm)
EDA/CAD-mallit
PVL10FWS14 -mallit
Kategoria
Jännite
12V
Virta
2mA – 20mA
Paneelin aukon mitat
0,394" (10,00mm)
Linssin koko
5mm, T-1 3/4
Pyöreä, tasainen yläosa
Linssin väri
Punainen
Terminointityyppi
Johdot - 5,9" (150,00mm)