PVL10FLS11
PVL10FLS11
How Many Poles do you need?
PVL10FLS11
DigiKeyn tuotenumero
EG5376-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PVL10FLS11
Kuvaus
LED PNL IND RED CLR 5MM QUCK CON
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED Paneeli-ilmaisin Punainen Kirkas 1,8V 20mA Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
EDA/CAD-mallit
PVL10FLS11 -mallit
Kategoria
Jännite
1,8V
Virta
20mA
Paneelin aukon mitat
0,40" (10,16mm)
Linssin koko
5mm, T-1 3/4
Pyöreä, tasainen yläosa
Lampun väri
Punainen
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)