PV4F2Y011-331
DigiKeyn tuotenumero
EG5240-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PV4F2Y011-331
Kuvaus
SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 24V
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet DPST-NO/NC Ilkivallan torjunta, valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
EDA/CAD-mallit
PV4F2Y011-331 -mallit
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Vihreä
Valaistuksen jännite (nimellinen)
2,8VDC
Terminointityyppi
Juotostina, Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 19,00mm halk.
Piiri
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Kytkimen toiminto
On-Mom, Off-Mom
Virtaluokitus (ampeeria)
2A (DC)
Jänniteluokitus – DC
24 V