Tuotteen PV3SWC2H011G kuvaa ei ole saatavana
PV3SWC2H011G
DigiKeyn tuotenumero
141-PV3SWC2H011G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PV3SWC2H011G
Kuvaus
SWITCH PB DPDT 2A 48V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet DPDT Ilkivallan torjunta Paneelikiinnitys, Etuosa
EDA/CAD-mallit
PV3SWC2H011G -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
48 V
Valm.
Aktuaattorityyppi
Pyöreä, Painike, Täysi suojus
Sarja
Väri - aktuaattori/suojus
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
Juotostina, Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)
Osan tila
Aktiivinen
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Etuosa
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 16,00mm halk.
Tyyppi
Ilkivallan torjunta
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Piiri
Mekaaninen käyttöikä
200000 sykliä
Kytkimen toiminto
On-Mom
Sähköinen käyttöikä
50000 sykliä
Virtaluokitus (ampeeria)
2A (DC)