LB22F2HQ6514
DigiKeyn tuotenumero
141-LB22F2HQ6514-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LB22F2HQ6514
Kuvaus
SWITCH PB DPDT 3A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Painikekytkimet DPDT Ilkivallan torjunta, valaistu Paneelikiinnitys, Etuosa
EDA/CAD-mallit
LB22F2HQ6514 -mallit
Valm.
Aktuaattorin merkintä
Virtasymboli
Sarja
Väri - aktuaattori/suojus
Hopea
Pakkaustapa
Kaukalo
Valaistuksen tyyppi, väri
LED, Punainen
Osan tila
Aktiivinen
Valaistuksen jännite (nimellinen)
12VDC
Tyyppi
Ilkivallan torjunta, valaistu
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 22,00mm halk.
Kytkimen toiminto
On-Mom
Toimintalämpötila
-20°C – 55°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A (AC)
Sähköinen käyttöikä
50000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
250 V