KAP1102ET
DigiKeyn tuotenumero
141-KAP1102ET-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KAP1102ET
Kuvaus
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIP-kytkimet SPST 2 napainen Läpivientiaukko Piano Toimilaite 25mA 24VDC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
KAP1102ET -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Valmistaja
E-Switch
Korkeus kortin yläpuolella
0,402" (10,20mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Putki
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Piiri
SPST
Pestävä
No
Napojen lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
25mA
Pituus
0,261" (6,63mm)
Jänniteluokitus
24VDC