GS4.70F130QP
GS4.70F130QP
Additional Requirements for Selecting a Switch
GS4.70F130QP
DigiKeyn tuotenumero
EG2517-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GS4.70F130QP
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Läpivientiaukko
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Sarja
Ulkomitat
7,20mm x 7,20mm
Pakkaustapa
Irtotavara
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
130gf
Piiri
SPST-NO
Toimintalämpötila
-40°C – 80°C
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Aktuaattorin materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 50VDC
Kytkimen liike
0,30mm
Aktuaattorityyppi
Standardi
Mekaaninen käyttöikä
400000 sykliä
Asennustyyppi
Päätuotenumero
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
4,70mm