800AC2REDCAP
DigiKeyn tuotenumero
800AC2REDCAP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
800AC2REDCAP
Kuvaus
CAP PUSHBUTTON ROUND RED
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreä Painonappi Kytkimen hattu Punainen Nepparikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
800AC2REDCAP -mallit
Kategoria
Väri
Punainen
800A-sarja
Koko
7,45mm halk. x 3,50mm kork.