200MSP6T1B1M5RE
200MSP6T1B1M5RE
Additional Requirements for Selecting a Switch
200MSP6T1B1M5RE
DigiKeyn tuotenumero
EG5787-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
200MSP6T1B1M5RE
Kuvaus
SWITCH TOGGLE SPST 0.4VA 20V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vaihtokytkimet SPST Paneelikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
200MSP6T1B1M5RE -mallit
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Standardi pyöreä
Valm.
Aktuaattorin pituus
9,40mm
Sarja
Valaisu
Ei valaistu
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
Johdon päällystys
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 4,95mm halk.
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Holkin kierre
10-48
Piiri
Ominaisuudet
Epoksilla sinetöidyt navat
Kytkimen toiminto
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
0,4VA (AC/DC)
Aktuaattorin materiaali
Messinki, Kromipinnoitettu
Jänniteluokitus – AC
20 V
Sähköinen käyttöikä
30000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
20 V