200AWMDP2T4A1M61RE
DigiKeyn tuotenumero
141-200AWMDP2T4A1M61RE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
200AWMDP2T4A1M61RE
Kuvaus
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vaihtokytkimet DPDT Läpivientiaukko, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
200AWMDP2T4A1M61RE -mallit
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Standardi pyöreä
Valm.
Aktuaattorin pituus
10,41mm
Sarja
Valaisu
Ei valaistu
Pakkaustapa
Irtotavara
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Holkin kierre
Kierteetön
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Piiri
Ominaisuudet
Epoksilla sinetöidyt navat
Kytkimen toiminto
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
0,4VA (AC/DC)
Aktuaattorin materiaali
Messinki, Kromipinnoitettu
Jänniteluokitus – AC
20 V
Sähköinen käyttöikä
50000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
20 V