100SP4T7B13M2QEH
DigiKeyn tuotenumero
100SP4T7B13M2QEH-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
100SP4T7B13M2QEH
Kuvaus
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Vaihtokytkimet SPDT Paneelikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
100SP4T7B13M2QEH -mallit
Kategoria
Aktuaattorityyppi
Standardi pyöreä
Valm.
Aktuaattorin pituus
13,00mm
Sarja
Valaisu
Ei valaistu
Pakkaustapa
Kaukalo
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Paneelin aukon mitat
Pyöreä - 11,91mm halk.
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Holkin kierre
15/32-32
Piiri
Ominaisuudet
Epoksilla sinetöidyt navat
Kytkimen toiminto
Toimintalämpötila
-30°C – 85°C
Virtaluokitus (ampeeria)
5A (AC/DC)
Aktuaattorin materiaali
Messinki, Kromipinnoitettu
Jänniteluokitus – AC
120 V
Sähköinen käyttöikä
40000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
28 V