CCT50-100
DigiKeyn tuotenumero
5879-CCT50-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCT50-100
Kuvaus
CURRENT SENSOR SWITCH
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virta-anturit 100A, 150A, 200A (valittava) 1 kanavaa Virtakytkin Yksisuuntainen
Kategoria
Lähtö
Virta
Valm.
Taajuus
10Hz – 400Hz
Sarja
Tarkkuus
±1%
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännite
15V – 42V
Osan tila
Aktiivinen
Vasteaika
250ms
Mittaukseen
DC
Virta - syöttö (maks.)
200A
Anturin tyyppi
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C