TPM2860C-01
DigiKeyn tuotenumero
4386-TPM2860C-01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4386-TPM2860C-01CT-ND - Cut Tape (CT)
4386-TPM2860C-01DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPM2860C-01
Kuvaus
RF DIODE SCHOTTKY 8V SOD-523
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - RF Schottky 8V SOD-523
Kategoria
Diodityyppi
Schottky
Valmistaja
DNmicron
Jännite - estosuunnan huippu (maks.)
8V
Sarja
Kapasitanssi @ Vr, F
0,28pF @ 0V, 1MHz