TBA-20B443A
DigiKeyn tuotenumero
4761-TBA-20B443A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TBA-20B443A
Kuvaus
LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksivaiheinen EMC/EMI Linjasuodatin 20 A 250VAC 50 – 60Hz Yksi vaihe Riviliitin
Kategoria
Jännite - nimellinen AC
250V
Valmistaja
DIT
Virta
20 A
Sarja
Taajuus - käyttö
50 – 60Hz
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CQC, CSA, ENEC, SEMKO
Suodatintyyppi
Yksivaiheinen
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Konfiguraatio
Yksi vaihe
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Jännite - nimellinen DC
250V