EA TFT052-41ATS
DigiKeyn tuotenumero
1481-1265-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EA TFT052-41ATS
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5.2"
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri Rinnakkaisväylä, 24-bittinen (RGB) 5,2" (132,08mm) 480 x 128
Kategoria
Katselualue
133,40mm lev. x 39,40mm kork.
Valmistaja
Display Visions
Taustavalo
LED - valkoinen
Pakkaustapa
Pussi
Pikselit
480 x 128
Osan tila
Aktiivinen
Rajapinta
Rinnakkaisväylä, 24-bittinen (RGB)
Näytön tyyppi
TFT - väri
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Näyttötila
Transmissiivinen
Pisteiden väli
0,09mm lev. x 0,26mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
5,2" (132,08mm)