EA R480X-43ALW
DigiKeyn tuotenumero
1481-EAR480X-43ALW-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EA R480X-43ALW
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) Rinnakkaisväylä, 24-bittinen (RGB) 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Katselualue
95,04mm lev. x 53,86mm kork.
Valmistaja
Display Visions
Pikselit
480 x 272
Pakkaustapa
Pussi
Rajapinta
Rinnakkaisväylä, 24-bittinen (RGB)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjaimen tyyppi
SC7283, GT911
Näytön tyyppi
TFT - väri, IPS (In-Plane Switching)
Grafiikan väri
Punainen, Vihreä, Sininen (RGB)
Näyttötila
Transmissiivinen
Pisteiden väli
0,20mm lev. x 0,20mm kork.
Näytön diagonaalinen koko
4,3" (109,22mm)