EA EDIPTFT43-ATP
DigiKeyn tuotenumero
1481-1124-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EA EDIPTFT43-ATP
Kuvaus
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Resistiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri I2C, RS-232, SPI 4,3" (109,22mm) 480 x 272
Kategoria
Näytön diagonaalinen koko
4,3" (109,22mm)
Valmistaja
Display Visions
Katselualue
98,70mm lev. x 57,50mm kork.