P6SMBJ58A
DigiKeyn tuotenumero
4878-P6SMBJ58ATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4878-P6SMBJ58ACT-ND - Cut Tape (CT)
4878-P6SMBJ58ADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
P6SMBJ58A
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
Tarkka kuvaus
93,6V Puristusliitin 6,4A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AA (SMB)
EDA/CAD-mallit
P6SMBJ58A -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6,4A
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
58V
Jännite - läpilyönti (min)
64,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
93,6V